Hororový speciál Bobkového listu – Jack Rozparorovač

VAROVÁNÍ : neručíme za to , že se budete bát a nebudete chtít jít v noci na záchod a počůráte se.

 

Tichými ulicemi Viktoriánského Londýna (Viktoriáni byla jedna vládnoucí rodina) roku 1888 se blíží chlap v černém kabátu a černém cilindru s dýkou v podpaždí a hledá další oběť. I když Jack Rozparovač má na kontu jenom 6  vražd , je i tak doposud nejznámější vrah v dějinách. Zabíjel v noci bez povšimnutí. Buď napadal na ulici , nebo se do domu dokonce vloupal ( v té době nebylo tWhitechapel_Spitalfields_7_murdersěžké se dostat do cizího domku) a zabil oběti při spánku. Všechny oběti Jacka Rozparovače byly ženy. Asi je neměl rád. Tady máte kdyžtak mapku tehdejšího Londýna a červená místa jsou místa na kterých vraždil. Někteří lidé se dokonce domnívají , že to mohla být i žena. Že by Jackey Rozparovačka ? To nikdo neví. Sérií vražd vyšetřoval inspektor Frederick Abberline. Nikdy však policie padoucha nevypátrala. Vždycky se jim však na policejní stanici dostal dopis a na něm podpis Jack Rozparovač. Takhle tedy vstoupilo jméno Jack Rozparovač do dějin. Policie měla hodně podezření , nikdy však doopravdického padoucha neodhalila. Když však nacházeli těla obětí , byla rozpáraná. Některá dokonce neměla přirození (pohlavní orgány). Pachatel tedy musel mít lékařské znalosti a hodně se i domnívali jestli to nebyl někdo z královské rodiny. Největší podezření bylo na jednoho ševce a když se utopil v řece , vraždy skončili. O neznámém vrahovi bylo napsáno spoustu knížek. Dnešní technologie pořád odhaluje kdo byl ten Jack Rozparovač. Já věřím že s pomocí nejmodernější technologie to vypátrají. Jack Rozparovač už stejně dávno zemřel.

 

Jan Čáp

Jmenuji se Jan Čáp a píšu tyto webové stránky. Většina článku se bude týkat rybaření a všeho kolem něj, jelikož je to můj největší koníček. Budu se tu však kromě toho zabývat i aktuálními tématy, záhadami, historickými událostmi atd.

11 komentářů

 1. Uf!!! ajaj!;)

 2. strašidelný,alezajímaví

 3. Je to strašidelný , ale hezký. Mimochodem jsem se vás chtěl zeptat. Mám ten Hororový speciál Bobkového listu psát , nebo se toho bojíte ?

  1. piš určitě

 4. Určitě piš.:)mě se to líbí♡

 5. Mohl bys i dát novou robliku.,,HORORY“;)

 6. Tak já to tedy psát budu.

 7. Nechci štvát , ale kdy napíšeš tu rubliku?: D

 8. Já se prostě STRAŠLIVĚ těším: )

 9. Zajímavý článek :DDDDDD

 10. Nechceš udělat článek o nebezpečí facebooku. Nevíš proč ublyžoval viloženě jnom ženám???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.